english
Fakulta strojního inženýrství VUT v Brně ÚSTAV PROCESNÍHO INŽENÝRSTVÍ

Kontakty

zobrazit abecedně

Vedení ústavu

E-mailTel. klapkaMístnost
prof. Ing. Petr Stehlík, CSc., dr. h. c.
ředitel
stehlik@fme.vutbr.cz2373A1/0943
Mgr. Kamila Hercová
asistentka
hercova@fme.vutbr.cz2372A1/0918
Marie Chalupová
tajemnice
chalupova@fme.vutbr.cz2388A1/0919
doc. Ing. Ladislav Bébar, CSc.
výzkum
bebar@fme.vutbr.cz2387A1/0922
doc. Ing. Jaroslav Jícha, CSc.
pedagogika
jicha.j@fme.vutbr.cz2390A1/0922

Sekce energetických systémů a simulačních výpočtů

Ing. Martin Pavlas, Ph.D.
vedoucí sekce
martin.pavlas@vutbr.cz2367A1/0924
Ing. Tomáš Ferdan, Ph.D.
zaměstnanec
tomas.ferdan@vutbr.cz2361A1/0929
Ing. Jiří Kropáč, Ph.D.
zaměstnanec
kropac@fme.vutbr.cz2362A1/0927
Ing. Radovan Šomplák, Ph.D.
zaměstnanec
radovan.somplak@vutbr.cz2361A1/0929
Ing. Jiří Gregor
zaměstnanec, doktorand
jiri.gregor@vutbr.cz2362A1/0927
Ing. František Janošťák
zaměstnanec, doktorand
frantisek.janostak@vutbr.cz2374A1/1036
Ing. Vlastimír Nevrlý
zaměstnanec, doktorand
vlastimir.nevrly@vutbr.cz2374A1/1036
Ing. Ondřej Putna
zaměstnanec, doktorand
ondrej.putna@vutbr.cz2361A1/0929

Laboratoř energeticky náročných procesů

doc. Ing. Vítězslav Máša, Ph.D.
vedoucí sekce
masa@fme.vutbr.cz4916D5/460
Ing. Mgr. Marek Vondra, Ph.D.
zaměstnanec
m.vondra@vut.cz4918, 4915D5/457
Ing. Michal Touš, Ph.D.
zaměstnanec
tous@fme.vutbr.cz4919D5/457
Ing. Eva Konečná
doktorand
eva.konecna@vutbr.cz4917D5/459

Sekce navrhování a simulace tepelných zařízení a procesů

doc. Ing. Zdeněk Jegla, Ph.D.
vedoucí sekce
jegla@fme.vutbr.cz2371A1/0923
prof. Ing. Josef Kohoutek, CSc.
zaměstnanec
kohoutek@fme.vutbr.cz2369A1/0939
Ing. Bohuslav Kilkovský, Ph.D.
zaměstnanec
kilkovsky@fme.vutbr.cz2365A1/0926
Ing. Vojtěch Turek, Ph.D.
zaměstnanec
turek@fme.vutbr.cz2365A1/0926
Ing. Dominika Fialová
doktorand
dominika.fialova@vutbr.cz4917D5/459

Sekce termických procesů a čištění plynů

Ing. Pavel Skryja, Ph.D.
vedoucí sekce
skryja@fme.vutbr.cz4958D5/458
Ing. Petr Bělohradský, Ph.D.
zaměstnanec
belohradsky@fme.vutbr.cz4959D5/458
Ing. Lucie Houdková, Ph.D.
zaměstnanec
houdkova.lucie@fme.vutbr.czD5/417
Ing. David Jecha, Ph.D.
zaměstnanec
jecha@fme.vutbr.cz4954,4910D5/453
Ing. Vladimír Brummer
zaměstnanec
brummer@fme.vutbr.cz4953D5/453
Ing. Igor Hudák, Ph.D.
doktorand
hudak@upi.fme.vutbr.cz4961D5/454
Ing. Tomáš Krejčí
doktorand
y133624@stud.fme.vutbr.cz2396A1/0928
Ing. Martin Krňávek
doktorand
y133629@stud.fme.vutbr.cz2396A1/0928
Ing. Vojtěch Zejda
doktorand
y133939@stud.fme.vutbr.cz4955D5/455

Sekce výpočtového modelování dynamiky tekutin (CFD)

doc. Ing. Jiří Hájek, Ph.D.
vedoucí sekce
jiri.hajek@vutbr.cz4942D5/442
Ing. Tomáš Juřena, Ph.D.
zaměstnanec
jurena@fme.vutbr.cz4943D5/443
Ing. Jiří Vondál, Ph.D.
zaměstnanec
vondal@fme.vutbr.cz4942D5/442
Ing. Ibrahim Abdulrahman, MSc
doktorand
ibrahim.abdulrahman@vut.cz4943D5/443
Ing. Miloslav Dohnal
doktorand
dohnal@upi.fme.vutbr.cz4943D5/443

Sekce konstrukce zařízení

Ing. Pavel Lošák, Ph.D.
vedoucí sekce
losak.p@fme.vutbr.cz2324A1/0925
Ing. Tomáš Létal, Ph.D.
zaměstnanec
letal@fme.vutbr.cz2324A1/0925
Ing. Richard Nekvasil, Ph.D.
zaměstnanec
nekvasil@fme.vutbr.cz4941D5/441
Ing. Dušan Vincour, Ph.D.
zaměstnanec
vincour@fme.vutbr.cz2394A1/0939
Ing. Jiří Buzík
zaměstnanec
buzik@upi.fme.vutbr.cz2331A1/0935
Ing. Martin Naď
doktorand
nad@upi.fme.vutbr.cz2331A1/0935
Ing. Marek Pernica
doktorand
marek.pernica@vut.cz2331A1/0935

Ostatní

prof. Dr. Ing. Marcus Reppich
hostující profesor
marcus.reppich@hs-augsburg.de
Ing. Petr Bobák, Ph.D.
lektor
petr.bobak@vut.cz606581030
Ing. Andrea Tabasová, Ph.D.
lektor
tabasova@fme.vutbr.cz4941D5/441
Ing. Zdeněk Němec, CSc.
lektor
nemec.z@fme.vutbr.cz2394A1/0939
Ing. Ivan Otevřel, MBA
projektový manažer, lektor
otevrel@fme.vutbr.cz4956D5/456
Aleš Humlíček
technik
humlicek@fme.vutbr.cz4949,2746,2440D5/218, D5/215
Mgr. Dana Tlačbabová
administrativní pracovnice
tlacbabova@fme.vutbr.cz2322A1/0921
Irena Jirušková, DiS.
ekonomická pracovnice
jiruskova@fme.vutbr.cz2323A1/0920

Předvolby tel. klapek

+420 541 14 xxxx … Telefónica O2
+420 726 81 xxxx … GSM Telefónica O2
+420 604 07 xxxx … GSM T-Mobile

Poštovní adresa

Ústav procesního inženýrství
Fakulta strojního inženýrství VUT v Brně
Technická 2896/2
616 69  Brno

Fakturační údaje

Vysoké učení technické v Brně
Fakulta strojního inženýrství
Technická 2896/2
616 69  Brno

IČ 00216305, DIČ CZ00216305

Mapa

[více]

Přihlášení na intranet

[more]

Poslední zprávy

© 2009-2017  |  Ústav procesního inženýrství FSI VUT v Brně