Inženýrské kolegium - vol. 18

16. listopad 2017

Rádi bychom pozvali všechny zájemce na osmnácté Inženýrské kolegium, tedy krátké a neformální setkání studentů a pracovníků ÚPI, jehož cílem by měla být výměna odborných názorů, zkušeností a informací (více zde).

Na 18. kolegiu budeme opět moci diskutovat s technickými odborníky ze soukromé sféry. Snahou tohoto typu kolegia je obohatit nás – univerzitní pracovníky – o praktické zkušenosti a lépe porozumět potřebám praxe. Naši pozvánku tentokráte přijala dvojice inženýrů – Ing. Král a Ing. Vokoun – která má dlouholeté zkušenosti ze společnosti CHEPOS, a to z pozice technického ředitele, respektive technologa. O svoje poznatky se s námi podělí již příští čtvrtek 16. 11. ve 14:00, a to opět v zasedací místnosti A1/942. Diskutováno bude téma: Návrh a realizace procesního celku. Kolegium potrvá cca 60 min.

Těšíme se na viděnou.

Za organizátory,